קינוח פירות יער

קינוח פירות יער מהיר

קינוח פירות יער יכול לבוא מושלם כקינוח לכל ארוחה ואפילו סתם לנשנוש צהריים כיפי. שלוש דקות הכנה – ושתי דרכים לאכול אותו. לזה אנחנו קוראים קינוח מנצח.

מתכון וצילום: עידית נרקיס כ"ץקינוחים מושחתים

זמן הכנה 10 דקות
כמות 8 מנות

מצרכים:

250 מ”ל (מכל) שמנת מתוקה להקצפה

חצי מכל משקה פירות בטעם פירות יער מרוכז קפוא של פריגת

 

להגשה:

פירות יער קפואים

טבלת שוקולד מריר

 • 1.
  נעביר למקפיא טבלת שוקולד כפי שהיא. הדבר יקל עלינו לגרר אותה בהמשך.
 • 2.
  נקציף את השמנת לקצפת יציבה. נקפל פנימה בעדינות ובעזרת לקקן את משקה פירות היער מרוכז קפוא. כאשר התערובת ורודה ואחידה ואין פסים לבנים של קצפת, נקציף שוב עד שמתקבלת קצפת ורודה ויציבה מאוד.
 • 3.
  נעביר את התערובת ל-8 כוסות הגשה בינוניות-קטנות. אפשר וכדאי להשתמש בשק זילוף. נעטר את המוס הוורוד בפירות יער קפואים ונגרר מעל שוקולד קר. נגיש מיד, או נשמור במקרר עד ההגשה.
 • 4.
  אפשרות שנייה להגשה, נהפוך את המוס לפרפה:
  נעביר את התערובת לתבנית אינגליש קיק מרופדת בניילון נצמד. נעטוף היטב ונקפיא למשך הלילה. נחלץ מהתבנית, נפרוס ונגיש מיד.

איזה פריגת הכי מתאים לכם עכשיו?

mango

שווה להירשם לניוזלטר שלנו!

אנחנו לא מציעים חברות לכל אחד. ועם יד על הלב, אנחנו לא שולחים הרבה מיילים. אבל כשכן, חייב להיות בהם משהו טוב. ממש טוב. אתם איתנו?

אנא הזינו שם מלא
אנא הזינו כתובת דוא"ל
אנא הזינו מספר טלפון
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר ודברי פרסומת מקבוצת החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע'מ (בעלת המותגים השונים: יקב תבור, טרה, משק צוריאל, נביעות, קוקה קולה ועוד), את שמירת המידע שמסרתי במאגר מידע ושימוש בו לצורך הפעילות המסחרית של קבוצת החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע'מ (לרבות מותגיה השונים כמפורט לעיל), וכן אפשרות איסוף והעברת מידע לגופים שלישיים, כמו קוקיז ופיקסלים של גוגל ופייסבוק, הכל בהתאם למדיניות פרטיות; ידוע לי שאיני חייב/ת למסור את המידע לפי חוק, אך לא אוכל לקבל דיוור כאמור ללא מסירת המידע. יש לקרוא ולאשר
תודה רבה, פרטייך התקבלו